Jesteś tutaj

Polityka bezpieczeństwa systemu informatycznego

Podstawą solidnego i nowocześnie działającego przedsiębiorstwa jest wdrożenie polityki bezpieczeństwa systemu informatycznego zgodnej z ISO 27001.

Grupa specjalistów firmy Versoft jest gwarancją bezpieczeństwa danych znajdujących się w Państwa firmie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia dla pracowników, dzięki którym wszystkie pracujące w niej osoby poznają zasady postępowania w sytuacjach naruszenia bezpieczeństwa oraz możliwe sposoby przeciwdziałania takim zajściom.

Pomożemy Państwu także okeślić, które zasoby, w jaki sposób powinny być chronione i pomożemy opracować spójne zasady organizujące działanie Państwa firmy. Dzięki współpracy z nami poznają Państwo precyzyjne procedury zarządzania i udostępniania zasobów, systemów informacyjnych oraz informatycznych. Przeprowadzimy także analizę ryzyka oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania, które pozwolą na wprowadzenie w życie efektywnej polityki bezpieczeństwa.

Dzięki naszemu profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do klienta, Państwa firma nareszcie będzie mogła funkcjonować bez zmartwień związanych z bezpieczeństwem danych.